Hiszpania-online.com :: Forum
Forum Hiszpania-online.com
Polski portal o Hiszpanii

FAQFAQ  RulesRegulamin   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicyGrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukaj hoteli w Hiszpaniihotelcalculator.com

od:
noce
osób
pokój
Sieci komórkowe, które najtańsze?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hiszpania-online.com Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina*;
Gość

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 5:43 pm    Temat postu: Sieci komórkowe, które najtańsze? Odpowiedz z cytatem

Jaką najlepiej wybrać sieć komórkową (na kartę)w Hiszpanii, żeby było najtaniej, ma ktoś takie informacje i własne doświadczenia, będę bardzo wdzięczna za informacje.
Jakie są koszty rozmów i smsów?
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 12:57 pm    Temat postu: Re: Sieci komórkowe, które najtańsze? Odpowiedz z cytatem

Karolina*; napisał:
Jaką najlepiej wybrać sięć komórkową (na kartę)w Hiszpanii, żeby było najtaniej, ma ktoś takie informacje i własne doświadczenia, będę bardzo wdzięczna za informacje.
Jakie są koszty rozmów i smsów?

Poszukaj na forum oraz w internecie i sama wybierz najlepszą sieć dla siebie.

Ostatnio zmieniony przez loco dnia Pią Sie 26, 2005 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina*;
Gość

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że ktoś kto był już w Hiszpanii dobrze wie jakie taryfy są najtańsze i najlepsze, strony internetowe hiszpańskich sieci, to ich reklama, nie będą pisać o rzeczach , które "wychodzą" w użytkowaniu. Więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to bardzo proszę o informacje, bo niedługo wyjeżdzam, więc jest mi to jak najbardziej potrzebne.
Powrót do góry
Karolina*;
Gość

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę, że ktoś kto był już w Hiszpanii dobrze wie jakie taryfy są najtańsze i najlepsze, strony internetowe hiszpańskich sieci, to ich reklama, nie będą pisać o rzeczach , które "wychodzą" w użytkowaniu. Więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to bardzo proszę o informacje, bo niedługo wyjeżdzam, więc jest mi to jak najbardziej potrzebne.
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
strony internetowe hiszpańskich sieci, to ich reklama, nie będą pisać o rzeczach , które "wychodzą" w użytkowaniu

A cóż sprzecznego z cennikiem może wyjść 'w użytkowaniu'?
Powrót do góry
Zosia
Gość

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, która sieć jest w Hiszpanii najtańsza. Taki sam problem bym miała ze wskazaniem najtańszej sieci w Polsce. Każda sieć ma swoje taryfy i różne promocje dopasowane dla różnych osób, dzwoniących w różych godzinach.
Powrót do góry
Lilka
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam ten problem Sad ale zadzwoniłam do BOK-u (jestem w Idei) i miła pani podpowiedziała mi że najlepiej w Hiszpanii przestawić się na "retevision amana" (nie wiem czy dobrze zapisałam bo pani troszke niewyraźnie powiedziała, ale w każdym razie jakis taki operator - sądze że nie ma wielu o podobnej nazwie i na miejscu skojarzę o którą chodzi Wink ) cennik wygląda tak:
Połączenia wychodzące: w szczycie (pon-pt godz 8-22)5,24 zł/min; poza szczytem 3,93zł/min ; SMS 1,22zł
Połączzenia przychodzzące:3,03zł/min ; SMS- gratis Wink

Ale jak ktoś ma lepsze inf to chętnie skorzystam (byle przed niedzielą bo potem bedzie za późno Uchachany )
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilka napisał:
też mam ten problem Sad ale zadzwoniłam do BOK-u (jestem w Idei) i miła pani podpowiedziała mi że najlepiej w Hiszpanii przestawić się na "retevision amana" (nie wiem czy dobrze zapisałam bo pani troszke niewyraźnie powiedziała, ale w każdym razie jakis taki operator - sądze że nie ma wielu o podobnej nazwie i na miejscu skojarzę o którą chodzi Wink ) cennik wygląda tak:
Połączenia wychodzące: w szczycie (pon-pt godz 8-22)5,24 zł/min; poza szczytem 3,93zł/min ; SMS 1,22zł
Połączzenia przychodzzące:3,03zł/min ; SMS- gratis Wink

Ale jak ktoś ma lepsze inf to chętnie skorzystam (byle przed niedzielą bo potem bedzie za późno Uchachany )

Mam wrażenie, że uzyskałaś informację o opłatach w roamingu. Jeśli już z jakiegoś względu nie chcesz korzystać z numeru hiszpańskiego, to proponuję wykupić w Idei usługę, która pozwoli Ci płacić za rozmowy w hiszpańskim roamingu 1,22 zł/min, bez względu na porę.
Pzdr.
Powrót do góry
wiciul
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 5:18 pm    Temat postu: telefonowanie stacjonarne Odpowiedz z cytatem

A jest jakaś tania opcja wykonywania telefonów stacjonarnych poza granice Hiszpanii? Np. jak byłem w UK to wybierając numer z telefonu stacjonarnego 08452445445 dzwoniłem do Polski (na telefon stacjonarny) a koszt rozmowy wynosił tyle ile połączenie lokalne - 2 pensy na minutę. Czy komuś znane są podobne sposoby w Hiszpanii?Smile

Z góry dziękuje za odpowiedź!

(wiciuL)
Powrót do góry
Lilka
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam wrażenie, że uzyskałaś informację o opłatach w roamingu. Jeśli już z jakiegoś względu nie chcesz korzystać z numeru hiszpańskiego, to proponuję wykupić w Idei usługę, która pozwoli Ci płacić za rozmowy w hiszpańskim roamingu 1,22 zł/min, bez względu na porę.

Masz rację to jest w roamingu. Numeru nie wykupuję bo jadę tylko na 2 tyg wczasy i chyba raczej mi się nie opłaca bo wykonam pewnie tylko 2-3 tel w stylu "dojechałam, żyję" Wink (jeśli oczywiście- tfu tfu odpukać - biuro podróży nie nawali Confused ). A ta dodatkowa usługa pewnie jest na tyle "dodatkowo" płatna , że też mi się raczej nie zwróci Uchachany
Pozdrowionka
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ta dodatkowa usługa pewnie jest na tyle "dodatkowo" płatna , że też mi się raczej nie zwróci

Jak uważasz- aktywacja za darmo, abonament miesięczny 3 zł.
Pzdr.
Powrót do góry
Lilka
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki loco! W końcu jakaś przydatna informacja od ciebie Uchachany
Może faktycznie skorzystam.
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W końcu jakaś przydatna informacja od ciebie

To samo byś znalazła na stronie idei, gdyby tylko chciało ci się tam zajrzeć...
Powrót do góry
D.
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza, (moim skromnym zdaniem!!!) siec komorkowa to MOVISTAR. Chocby ze wzgledu na zasieg... Planow jest wiele...
=> http://www.movistar.es/ Wink
--------
Z Hiszpani do Polski polecam dzwonic... przez 902 660 660 lub 902 88 91 77 na stacjonarne ( 0,04 €/m; po 20:00 Smile ) i 807 08 88 99 na komorkowe (0,25€/m ) => http://www.espantel.com/tarifas.php Wink

Jak ktos zna tansze... niech sie podzieli...informacja!!!
Salu2...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ROCA
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2005 11:19 pm    Temat postu: Re: Sieci komórkowe, które najtańsze? Odpowiedz z cytatem

Karolina*; napisał:
Jaką najlepiej wybrać sieć komórkową (na kartę)w Hiszpanii, żeby było najtaniej, ...

Dotychczas AMENA jest najtansza siecia komorkowa w Hiszpanii.

Arrow www.amena.es Wink

ROCA
Powrót do góry
wiciul
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2005 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

D. napisał:
Z Hiszpani do Polski polecam dzwonic... przez 902 660 660 lub 902 88 91 77 na stacjonarne ( 0,04 €/m; po 20:00 Smile ) i 807 08 88 99 na komorkowe (0,25€/m )

Możesz podać sekwencję telefonowania? Bo ja jako osoba jedynie angielsko i francusko języczna pewnie będę miał trudności z rozgryzieniem automatu, który się zgłosi do mnie pod wbiciu, któregoś z tych numerów.
Czy np. po połączeniu się z 902 660 660 wybierać 00 (kierunkowy kraju) (kierunkowy strefy) (numer bezpośredni) i zatwierdzać jakimś hashem albo gwiazdką czy cuś? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Cool
Powrót do góry
D.
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.
902 88 91 77=>uslyszysz krociutkie info firmy i ceny ( DO h20:00, 0,066e; PO h20:00 sob i niedz. 0,04e ) Dalej: np. do Polski: 0048kier.+nr ab. I "#"
Powodzenia! D. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cerilla
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2005 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Movistar kiedyś był bardzo dobry, ale niestety to już przeszłość. Ja korzystam z Vodafone i nie narzekam, duzy wybór pakietów, a do Polski dzwoniłam za 0,23 euro/min. Sami Hiszpanie zachwalają też Amenę. A Movistar odradzam
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2005 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A Movistar odradzam

A ja wręcz przeciwnie - polecam! Smile
Powrót do góry
ROCA
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2005 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loco napisał:
A ja wręcz przeciwnie - polecam! Smile

Wink ...a bo Ty to zawsze na przekor... Laughing

ROCA
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hiszpania-online.com Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: