Hiszpania-online.com :: Forum
Forum Hiszpania-online.com
Polski portal o Hiszpanii

FAQFAQ  RulesRegulamin   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicyGrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukaj hoteli w Hiszpaniihotelcalculator.com

od:
noce
osób
pokój
wolontariat w Hiszpanii
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hiszpania-online.com Strona Główna -> Praca i emigracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mra
Gość

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 1:08 am    Temat postu: wolontariat w Hiszpanii Odpowiedz z cytatem

Witam! chce starac sie o wolontariat w Hiszpanii z Programu Mlodziez. Czytalam, ze są tu szczesliwcy, ktorym udalo sie to już osiagnac:) Mam pytanie do wolontariuszy (jesli odwiedzaja forum), czy te 150 euro, ktore jest miesiecznym kieszonkowym wystarcza?? Bylam w te wakacje w Hiszpanii i wiem, ze to malo, ale przy gwarantowanym wyzywieniu i zakwaterownaiu może da rade tez troche poszalec? Cool
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Wto Lis 23, 2004 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w styczniu ci odpowiem... Uchachany Wink
Powrót do góry
ola
Gość

PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalezy dokad pojedziesz...jako wolontariusz masz zagwarantowane mieszkanie....ale i tak 150 euro to może byc malo. Ja aktualni jestem z leonardo da vinci w castilla la mancha z 350 euro i jest jako-tako.....
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze zagwarantowane wyżywienie. i bilety miesięczne. chyba nie będzie tak źle... Smile
Powrót do góry
ola
Gość

PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już tam bedziesz to sie do mnie odezwij......ja mam praktyke teraz w organisacji non profit i mamy tez dwuch wolontaruszy z youth...tylko oni są z anglii i francji....
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok. odezwę Uchachany
Powrót do góry
mra
Gość

PostWysłany: Nie Gru 05, 2004 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, mieszkanie, wyzywienie, przejazdy.... powinno byc niezle, nawet przy 150 euro Smile

ja tez tak chce!!! Uchachany

w tym tygodniu ide szukac koordynatora i programu może mi sie poszczesci i gdzies mnie przyjma Wink

A czy ktos zna jakies inne mozliwosci wyjazdu do Hiszpanii- wolontariat (poza progr. Mlodziez), stypendia, praktyki...., jesli jestem na 5 roku studiow (wiec np erasmus odpada...)?
Powrót do góry
marcepan
Gość

PostWysłany: Sob Lut 12, 2005 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Chcę jechać na rok do Hiszpanii na WOLONTARIAT, dopiero jestem na początku załatwiania wszystkiego i zastanawiam się nad miejscem pobytu. W Hiszpanii nigdy nie byłam Wink . Wole omijać Madryt ze względu na niebezpieczeństwo zamachów terrorystycznych... Pewnie trafię do jakiejś dziury, bo w końcu to praca społeczna, ale może ktoś z Was mi doradzi, w którym regionie mam szansę nauczyć się właśnie hiszpańskiego że tak to określę "urzędowego", bez jakichś dialektów itd. Chcę też wybrać miejsce ciepłe, ale w rozsądnych granicach, bez wielkich upałów. Dzięki za pomoc!
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcepan napisał:
Chcę jechać na rok do Hiszpanii na WOLONTARIAT, dopiero jestem na początku załatwiania wszystkiego i zastanawiam się nad miejscem pobytu.

co to znaczy, ze jestes na poczatku zalatwiania? masz już organizacje wysylajaca? napisalas jakies maile do organizacji goszczacych?
jesli nie, to najpierw zrob to, a pozniej sie zacznij zastanawiac nad miejscem pobytu. w miejsce, do ktorego chcesz sie dostac (np. okreslenie dokladne - Granada), masz bardzo nikle szanse aby sie dostac.

marcepan napisał:
W Hiszpanii nigdy nie byłam Wink . Wole omijać Madryt ze względu na niebezpieczeństwo zamachów terrorystycznych...

hm...

marcepan napisał:
Pewnie trafię do jakiejś dziury, bo w końcu to praca społeczna,

niekoniecznie. zupelnie niekoniecznie. wrecz przeciwnie - w duzych miastach jest wiecej projektow i mozliwosci dostania sie na nie.

marcepan napisał:
ale może ktoś z Was mi doradzi, w którym regionie mam szansę nauczyć się właśnie hiszpańskiego że tak to określę "urzędowego", bez jakichś dialektów itd.

haha... no to Murcii nie polecam...

marcepan napisał:
Chcę też wybrać miejsce ciepłe, ale w rozsądnych granicach, bez wielkich upałów.

może Kanary? Uchachany
Powrót do góry
minardillo
Gość

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wyglada język hiszpański w Murcii?
Maja jakis swoj charakterystyczny dialekt?
Powrót do góry
marcepan
Gość

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im dluzej sie czegos szuka, zmniejszaja sie wymagania... Wolontariat to wolontariat, stwierdzilam, ze najwazniejsze ze w ogole wyjade i wazny jest sam temat projektu a niekoniecznie miejsce Smile Kanary? bardzo mozliwe, bo zainteresowalo mnie kilka projektow stamtad Smile Na razie wyslalam mase maili do org. goszczacych i teraz cierpliwie czekam. Ciesze sie, bo mam org. wysylajaca, ktora wydaje mi sie kompetentna Uchachany
Powrót do góry
marcepan
Gość

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak bylo na Twoim wolontariacie, Ansur?
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minardillo napisał:
A jak wyglada język hiszpański w Murcii?
Maja jakis swoj charakterystyczny dialekt?

oj...
maja tylko i wylacznie dialekt!
podobno jak już sie zrozumie accento murciano, zrozumie sie kazdy inny akcent w castellano. po dwoch miesiacach jestem w stanie rozrozniac mniej wiecej slowa.
charakterystyczna cecha jest to, ze tna wszystko. poczatki i koncowki slow, takie "tonce", ma znaczyc "entonces" np...
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcepan napisał:
A jak bylo na Twoim wolontariacie, Ansur?

jest.
bardzo dobrze na razie, chociaz dopiero w niedziele mi stuknie 50 dni... Smile
od razu ostrzegam, ze trzeba byc silnym psychicznie.

i pytanie: a wiesz, ze to organizacja wysylajaca powinna wysylac maile, a nie ty?
Powrót do góry
Anonymous
Gość

PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansur napisał:

jest.
bardzo dobrze na razie, chociaz dopiero w niedziele mi stuknie 50 dni... :)
od razu ostrzegam, ze trzeba byc silnym psychicznie.

A jak tam Pacos Bar ???
Powrót do góry
marcepan
Gość

PostWysłany: Pią Mar 18, 2005 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udalo sie!!! Pragne podzielic sie z Wami super niusem: wyjezdzam na wolontariat do miasta Santander. Bardzo sie ciesze! Uchachany
Powrót do góry
Anonymous
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcepan napisał:
Udalo się!!! Pragne podzielic się z Wami super niusem: wyjezdzam na wolontariat do miasta Santander. Bardzo się ciesze! :D

uuu uuuu huurrra burrraaa
podziel sie tez niusem w polowie wolontariatu...
i tradycyjnie czekam na odpowiedz jak tam Pacos Bar :)
Powrót do góry
ansur
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcepan napisał:
Udalo się!!! Pragne podzielic się z Wami super niusem: wyjezdzam na wolontariat do miasta Santander. Bardzo się ciesze! Uchachany

no no! gratuluje!
fakt, ze to ode mnie troche daleko i na zadnym szkoleniu sie z tego powodu nie spotkamy... Wink
powiedz kiedy jedziesz i czego dotyczy projekt. i jak fajnie, ze bedzie jeszcze ktos z Polski na wolontariacie tu! Uchachany
Powrót do góry
marcepan
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę we wrześniu i będę towarzyszyć ludziom niewidomym i działać w jednym stowarzyszeniu, takie rzeczy, jak to na wolontariacie Smile
Powrót do góry
Tosiek Ogrodnik
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może pomóc mi rozeznać się w wolontariackiej stronce:
___ Idealist en espanol__www.idealist.org ?
Kiepsko u mnie z hiszpańskim. Jakby co to proszę o kontakt przez gadu-gadu: 6473275
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hiszpania-online.com Strona Główna -> Praca i emigracja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: